Угода користувача

Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання даного сайту, в тому числі заповнення різних форм, заявок, а також замовлення Вами товарів/послуг з використанням даного сайту означає Вашу згоду з умовами даної Угоди.

1. Терміни, які використовуються в тексті Угоди, мають таке значення:

Сайт - це сайт www.olexstep.com.
Адміністрація - адміністрація сайту, Олекс Степ.
Користувач - особа, яка переглядає інформацію на сайті і/або замовляє та/або отримує товари з використанням інструментів сайту. Одержувач і Платник є користувачами.
Інтернет-магазин інтернет-магазин www.olexstep.com.
Сервіси - інтерактивні сервіси сайту.
Угода - ця угода та правила користування сайтом www.olexstep.com.

2. Всі користувачі можуть переглядати зміст Сайту, ознайомлюватися з інформацією та матеріалами, а також іншими даними, розміщеними на ньому.

3. Користуватися сервісами сайту, в тому числі оформляти замовлення на ньому, або залишати коментарі.

3.1 Оформляючи замовлення на сайті www.olexstep.com, перед заповненням своїх персональних даних користувач дає свою згоду адміністрації на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ним даних, а саме: ім'я, електронна пошта; телефон; інші дані, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами та маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА», іншим транспортно-експедиторським та кур'єрським організаціям, будь-яким Банкам і/або фінансовим установам, і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд адміністрації.

Дане положення діє без обмеження терміну дії.

3.2 Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана користувачем.

4. У разі надання неправдивої інформації при купівлі на сайті, або іншого порушення цих правил, користувачеві може бути відмовлено в користуванні сервісами.

6. Розміщена на сайті інформація (зокрема про товар, його ціну, характеристик, наявності або відсутності, будь-яких інших параметрів) не може виявитися застарілою або помилковою. Перед оформленням замовлення користувач може звернутися до Олекса Степа для перевірки відповідності розміщеної інформації. Для цього користувач може: залишити свій контактний телефон для зв'язку при оформленні замовлення; зв'язатися з Олексом Степом самостійно: www.olexstep.com/contact-us/

7. Користувач зобов'язується уважно ознайомитися з даною угодою. У разі незгоди з його умовами, користувач зобов'язується негайно припинити використання сайту.

8. Адміністрація в будь-який час без повідомлення користувачів може вносити зміни в цю угоду, а також в сервіси, матеріали, інформацію, будь-яких інших даних, розміщених на сайті, зокрема щодо ціни товарів, їх наявності або відсутності, інших характеристик.

9. У разі, якщо дані на сайті не відповідатимуть дійсності та користувач, не зробивши заходів для перевірки таких даних, зазнає збитків у зв'язку з цим, зокрема збитки від втрати прибутку, або від переривання ділової активності, інтернет-магазин не несе відповідальності за такі збитки.

10. Повернення коштів покупцю інтернет-магазин не пердбачає у зв'язку із вичерпною інформацією про товар та його формою як електронного файлу.

11. Якщо куплений та завантажений файл (аудіокнига та електронна книга) пошкоджений або має інші проблеми в тому числі помилка при завантаженні, скористайтеся формою зворотного зв'язку, через емейл або телефон в розділі "Контакти": www.olexstep.com/contact-us/


12. Користувачі мають право переглядати і завантажувати інформацію і матеріали з сайту тільки для особистого (некомерційного) використання, за умов повного дотримання законодавства в сфері охорони інтелектуальної власності, інших вимог чинного законодавства України. Заборонено комерційне та/або публічне використання матеріалів, інформації, інших даних, розміщених на сайті. Будь-яке використання матеріалів, інформації, інших даних сайту на інших сайтах без згоди правовласника заборонено.

13. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї угоди або пов'язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

13. Бездіяльність з боку адміністрації сайту в разі порушення будь-ким з користувачів положень угоди не позбавляє адміністрацію сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав, які охороняються відповідно до законодавства.

Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї угоди і безумовно приймає їх.
Кошик