Про митця

Олекс Степ - (скорочено від Олександр Степанчук) український мистецький діяч, що здійснює діяльність у сфері літератури, живопису та дикторського мистецтва, почесний громадянин Венери. Народився 17 березня 1996 року в місті Овруч (Житомирська обл.). Матір (Степанчук Галина Олексіївна) вчитель української мови та літератури вищої категорії, старший вчитель. Батько (Степанчук Михайло Миколайович) полковник, ліквідатор І категорії наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році, воїн-інтернаціоналіст.

У 2011 році закінчив художню школу та гімназію ім. А. Малишка. У 2013 році завершив навчання у Житомирському обласному педагогічному ліцеї. У 2017 отримав ступінь бакалавра КНУ ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю "фольклористика, українська мова і література та іноземна мова". У 2019 отримав ступінь магістра з відзнакою КНУ ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю "культурна антропологія та іноземна мова".

Відвідав 9 країн світу. Мріє стати мільярдером, щоб профінансувати винайдення ліків проти невиліковних хвороб, створити інститут й мережу лікарень по запобіганню захворювань. Захоплюється настільним тенісом, їздою на конях, плаванням, озвученням та живописом.

У 2020 році заснував аудіовізуальний проект "Капелюх Що Говорить", який розвивається до сьогодні. Від 2020 року пише картини в стилі неоекспресіонізму. 2021 року опубліковано його книгу "Кінокритик", яка "Присвячується всім, хто вірив, вірить та продовжуватиме вірити у її автора." (присвята із книги). На сьогодні Олекс Степ працює над другою книжкою (під назвою "88"), реалізує власний ІТ проект "Napets", подорожує та насолоджується життям, чого бажає всім, особливо тим, хто це читає.
Кошик